OFF YOU GO!

PERFUMY MIEJSKIE

Na bazie „Idź Stąd” stworzyliśmy perfumy miejskie Off You Go. Dla osób niezależnych i ceniących dystans. Trochę dzikie. Dla tych którzy chcą chronić siebie i naturę.

Pomysł przyszedł od klientów, którzy zdradzili że uwielbiają ten zapach. Na początku się dziwiliśmy – to nie miało ładnie pachnieć. Miało działać i tyle. Ale uznaliśmy że nasi klienci się nie mylą, więc stworzyliśmy także zapach miejski.

Perfumy miejskie Off You Go są stworzone na bazie alkoholu i olejków, jak zwykłe perfumy i nie są zamiennikiem „Idź Stąd”. Natomiast obłędnie pachną.

To nie wszystkie zalety Off You Go. Olejek z eukaliptusa cytrynowego jest znaną substancją drażniącą oczy. Tak więc uwaga. Ale ta wada jest zaletą jeśli jesteś atakowany/atakowana i nie masz niczego innego do obrony. Tego zapachu nie lubią także psy. Nie traktuj Off You Go jako broni ale w razie czego nie zawahaj się go użyć. Świetnie pasuje do dłoni więc możesz wykorzystać to jako coś co nazywane jest yawara/kubotan, silnie uderzając w czuły punkt napastnika. I znowu – to nie jest broń, więc stosuj tylko gdy nie masz już niczego innego. Nie sprawdzi się jako młotek. Butelka jest aluminiowa nie żelazna. Ale za to wielokrotnego użytku.

Off You Go! może także pomóc przy rozpalaniu ognia.

Środki ze sprzedaży wspomogą rozwój nowoczesnej i praktycznej edukacji (biologia syntetyczna, sztuczna inteligencja, kognitywistyka, informatyka kwantowa)

30ml. Aluminiowa buteleczka z rozpylaczem. Zawiera alkohol – łatwopalne. Może drażnić skórę, zaleca się stosować na ubranie.

Dostępne w sklepie http://lp.ovel.pl/

Co to znaczy „off you go” w języku angielskim? To neutralne oznajmienie komuś że może już iść. Nie ma kontekstu negatywnego, chyba że jest dodatkowo zaakcentowane. Czasem jest zaproszeniem do rozpoczęcia czegoś, jakiejś czynności. Na polski przetłumaczyłbym to jako „możecie już znikać”. Czyli „Idźcie Stąd” w łagodniejszej wersji.